O NÁS

VYDAVATEĽSKÁ OBLASŤ

Vydavateľstvo Signis sa orientuje na vydávanie pôvodnej slovenskej literatúry z oblasti umenia i vedy. Orientujeme sa na etablovaných, no aj talentovaných mladých a začínajúcich autorov. Robíme kompletnú jazykovú a predtlačovú prípravu diel a iných tlačovín. Vyrábame a vydávame aj skriptá, slovníky, časopisy, turistické buletiny, katalógy a pod.

V oblasti vydávania sa orientujeme sa na pôvodnú tvorbu.

Vychádzame v ústrety tým autorom, ktorí si prajú svoje dielo kvalifikovane pripraviť, a to ako jazykovo, tak aj graficky; vytlačiť a oficiálne publikovať, pričom si chcú ponechať všetky svoje práva vzťahujúce sa na dielo: autorské, distribučné, právo na predaj a zisky z neho. V prípade záujmu a potreby sa po dohode s autorom môžeme postarať o predaj a distribúciu.

Predaj publikácií

V spolupráci s našími autormi a v prípade ich záujmu predávame publikácie, a to priamo, alebo cez distribučnú sieť, prostredníctvom ktorej sa publikácie dostanú do kníhkupectiev v najširšom slovenskom priestore.

Marketing publikácií

Robíme celkový marketing nami vydaných publikácií, zabezpečujeme recenzentskú činnosť a propagáciu autorov a ich diel.

Rešpektujeme priania klientov

Zachovávame všetky priania našich klientov vrátane diskrétnosti. Snažíme sa splniť všetky ich priania.

Grafika

Ďalšou našou činnosťou sú grafické práce tlačovín, a to od najväčších formátov (rôzne bannery, roll upy, ...) cez stredné (plagáty, letáky, ...) až po najmenšie formáty (vizitky,...).

Vyrobíme vám aj kalendáre rôznych formátov priamo podľa vášho priania.

Podľa potrieb zákazníka vyrobíme aj výstavné projekty pozostávajúce z viacerých bannerov, roll upov, tabúľ a pod.

Podľa priania zákazníka zabezpečujeme aj tlač.

Jazykové korektúry

V prípade záujmu klienta robíme jazykové korektúry všetkých typov a žánrov textov.

OBLASŤ GRAFIKY

Podľa Vašich potrieb a záujmov Vám pripravíme akýkoľvek vizuál: propagačné materiály pre Vašu firmu, fotografie, katalógy, vizitky, letáky, rôzne tlačoviny. Upravíme Vaše fotografie a iné obrázky a pripravíme ich pre publikovanie.

Bližšie informácie sú v podstránke Reklamné štúdio. Marketing pre Vašu firmu v menu.

OBLASŤ REKLAMY A MARKETINGU

Postaráme sa o komplexný marketing Vašej firmy a práce: na mieru Vám vyrobíme propagačné materiály doplnené o fotografie a obrázky Vášho podnikania, napíšeme pre Vás reklamné a PR články, urobíme Vám webové stránky, budeme Vám viesť reklamné kontá na sociálnych sieťach.

Navrhneme pre Vás vhodné marketingové aktivity, v prípade Vašich akcií Vám urobíme reklamnú dokumentáciu, ktorú sprístupníme v mediálnom priestore.

O efektívnosti marketingových stratégií Vás budeme pravidelne informovať.

Bližšie informácie sú na podstránke Reklamné štúdio. Marketing pre Vašu firmu v menu.